فا
چهارشنبه, 26 دی 1397 12:29

جهانبخش «آماده» مصاف با شیرهای بین النهرین

علیرضا جهانبخش ستاره تیم ملی ایران که تا اینجای جام ملت های 2019 آسیا 2 بازی نخست تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده است، در آستانه بازی تعیین کننده مقابل عراق از آمادگی کامل خود برای حضور در این دیدار خبر داد.

«آلیک» - علیرضا جهانبخش ستاره تیم ملی ایران که تا اینجای جام ملت های 2019 آسیا 2 بازی نخست تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده است، در آستانه بازی تعیین کننده مقابل عراق از آمادگی کامل خود برای حضور در این دیدار خبر داد.

به گزارش ایرنا، تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) امروز چهارنشنبه نوشت: جهانبخش از ماه نوامبر تاکنون به دلیل مصدومیت نیمکت نشین بود و نه تنها بازی های تیم برایتون (جایی که به عنوان لژیونر در آن بازی می کند) را از دست داده بلکه دیدارهای چند ماه اخیر تیم ملی کشورش را از روی نیمکت نظاره گر بوده است.

با این حال، مهاجم 25 ساله تیم ملی ایران، امروز از آمادگی کامل خود برای ایفای نقش در آخرین بازی مرحله گروهی این تیم در جام ملت های آسیا در برابر عراق پرده برداشت؛ تورنمنتی که ایرانی ها قصد دارند تا به حسرت 43 ساله خود در کسب عنوان قهرمانی آن پایان دهند.

جهانبخش در این مصاحبه اظهار داشت: خدا را شکر می کنم، شرایطم فوق العاده خوب است و در چند روز گذشته با تیم تمرین کرده ام؛ برای بازی مقابل عراق مشکلی ندارم و کاملا آماده ام و تصمیم برای استفاده از من بر عهده کادر فنی است.

وی ادامه داد: بی شک زمانی که تورنمنت را آغاز کردیم قصد داشتیم بازی به بازی پیش برویم و خوشبختانه 2 بازی نخست فوق العاده بود؛ بازی با عراق هم بسیار اهمیت دارد چرا که ما می خواهیم صدرنشین گروه باشیم، علاوه بر این گرفتن نتیجه ای خوب اعتماد به نفس ما را برای ادامه مسیر افزایش خواهد داد.

آخرین تقابل این 2 تیم در جام ملت های آسیا، در مرحله یک چهارم نهایی تورنمنت سال 2015 در استرالیا رقم خورد؛ جایی که عراق با پیروزی در ضربات پنالتی ایران را از گردونه رقابت ها حذف کرد و آن شکست، جهانبخش را برای گرفتن انتقام مصمم کرده است.

گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ باشگاه برایتون انگلیس در این خصوص تصریح کرد: بدون شک اتفاقاتی که در آن بازی رخ داد؛ 10 نفره شدن ما و شرایطی که در آن قرار گرفتیم، اوضاع را برای ما سخت و پیچیده کرد.

وی افزود: اما با وجود تمام آن اتفاقات و تمامی موانع، مقابل عراق بازی خوبی ارائه دادیم و من همچنان بر این باورم که باید به دور بعد صعود می کردیم اما گاهی اوقات فوتبال روی خوشش را به شما نشان نمی دهد و ما در نهایت حذف شدیم.

جهانبخش در پایان تاکید کرد: نمی خواهیم در این بازی مرتکب هیچ اشتباهی شویم بلکه قصد داریم کاملا متمرکز بوده و بازی خوبی را حتی بهتر از قبل به نمایش بگذاریم و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։