فا
چهارشنبه, 10 بهمن 1397 14:54

کی روش: تلاش و هدفم شادی مردم ایران بود

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در بیانیه ای ضمن تاکید بر پایان حضورش در کشورمان، اعلام کرد: در مدت هشت سال گذشته، تمام تلاش و هدفم شادی مردم ایران زمین بود.

«آلیک» - سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در بیانیه ای ضمن تاکید بر پایان حضورش در کشورمان، اعلام کرد: در مدت هشت سال گذشته، تمام تلاش و هدفم شادی مردم ایران زمین بود.

به گزارش ایرنا به نقل از فدارسیون فوتبال؛ در متن بیانیه کارلوس کی روش که شب گذشته با پایان قرارداداش پس از هشت سال از هدایت تیم ملی کناره گیری کرد، آمده است:

دوستان عزیز؛

در درجه اول از رییس سابق فدراسیون، علی کفاشیان به خاطر فرصتی که به من داد تا در تیم ملی جمهوری اسلامی ایران مربیگری و مدیریت کنم تشکر می کنم. همین طور مراتب تقدیر خود را از ریاست فدراسیون فوتبال آقای مهدی تاج بابت اعتمادی که داشتند و بنده را در تیم ملی نگاه داشتند.

این یک سفر بود که با تمامی قوا تلاش کردم در خدمت منافع تیم ملی ایران باشم و مسیر خودم را بروم، البته همیشه با تعهد حرفه ای کامل و وفاداری بی چون و چرا به اهداف تیم ملی توام بوده است و هر آنچه در تجارب و دانش خود داشته ام را ارائه داده ام.

اکنون که پایان اینجاست، عمیق ترین کلمات خود را تقدیم به بازیکنان همیشه بی نظیر ایرانی بابت سخاوتمندی، شخصیت، پاییندی حرفه ای و یک اشتیاق بسیار منحصر به فرد برای پیشرفت و خدمت به تیم ملی ایران می کنم.

از شما بابت فداکاری ها و وفاداریتان ممنونم. بابت دوستی که با شما دارم از شما تشکر می کنم و همین طور هیچ گاه فراموش نمی کنم که شما تبدیل به یکی از بهترین خانواده های فوتبالی در دوران زندگی من شده اید. خاطرات این سالیان بی شک تا آخر عمر در ذهن ما خواهد ماند.

همین طور می خواهم این کلمات خود را به کادر خود تقدیم کنم، این سفر هشت ساله بدون تلاش و حمایت های شما ممکن نبود. از شما بابت وفاداری و زحماتتان ممنونم.

همچنین مراتب تشکر و قدردانی خود را به تمام مربیان بازیکنان ایرانیم تقدیم می کنم، افرادی که در باشگاه ها این ورزشکاران را آماده حضور در تیم ملی می کنند، شما هم جزئی از موفقیت و دستاوردهای تیم ملی هستید.

در پایان و فراتر از همه چیز، به خاطر اینکه ما همیشه به خاطر شما بازی کردیم، می خواهم مراتب تقدیر خود را تقدیم به تمام هواداران ایرانی نمایم. همیشه تلاش کرده ام تا با کمال فروتنی و احترام در خدمت مردم ایران باشم و بتوانم باعث خوشحالی و افتخار کشور شوم.

متواضعانه مقابل تمام مردم ایران بخاطر حمایتشان سر تعظیم فرود می آورم. همیشه تلاش کرده ام بهترین را انجام دهم تا بتوانم از این کشور بزرگ دفاع کنم، تا با کمال افتخار از طریق فوتبال به جهانیان آن احترام و تقدیری را که مردم ایران در طول هزاران سال در تاریخ داشته اند را نشان دهم.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։