فا
دوشنبه, 03 تیر 1398 09:43

خروس ها ترمز ایران را کشیدند

تیم ملی والیبال ایران در آخرین مسابقه خود در هفته چهارم لیگ ملت‌ها مقابل فرانسه با نتیجه سه بر صفر شکست خورد و به رده دوم جدول رده بندی این مسابقات سقوط کرد.

«آلیک» - تیم ملی والیبال ایران که صعود خود به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها را قطعی کرده است، در آخرین مسابقه خود در هفته چهارم مقابل فرانسه شکست خورد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۸:۳۰ روز گذشته در سالن حسین رضازاده اردبیل به مصاف فرانسه رفت و با نتیجه سه بر صفر باخت. سه ست این بازی با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۱ به سود فرانسه رقم خورد.

ایگور کولاکوویچ در این مسابقه تیم خود را با ترکیب سعید معروف، پوریا یلی، سیدمحمد موسوی، علی‌اصغر مجرد، فرهاد قائمی، محمدجواد معنوی‌نژاد و محمدرضا حضرت‌پور روانه میدان کرد.

 

ست اول (ایران ۱۸ - فرانسه ۲۵)

سرویس‌های خوب بازیکنان فرانسه، دریافت تیم ایران را به شدت دچار مشکل کرده بود و به همین دلیل توپ‌ها به خوبی در اختیار معروف قرار نمی‌گرفت تا برای حملات تیم برنامه‌ریزی کند. اشتباهات متعدد بازیکنان ایران در زدن اسپک و دفاع روی تور خوب فرانسه نیز موجب شد شاگردان لورن تیلی فاصله امتیازی زیادی ایجاد کنند. سرویس و دفاع روی تور کلید پیروزی فرانسه در این ست بود.

 

ست دوم (ایران ۲۴ - فرانسه ۲۶)

تیم ایران در این ست عملکرد بهتری داشت اما همچنان فرانسه تیم برتر میدان بود. ایران که در این بازی با چند تغییر در ترکیب اصلی خود وارد میدان شده بود، در دریافت و زدن اسپک مشکلات زیادی داشت. دریافت‌های بازیکنان ایران به حدی بد بود که معروف به ندرت می‌توانست در همان منطقه ایده‌آل ارسال پاس صاحب توپ شود.

 

ست سوم (ایران ۲۱ - فرانسه ۲۵)

کولاکوویج در آغاز ست سوم تغییرات دیگری در ترکیب تیمش ایجاد کرد و با خارج کردن معروف و موسوی از زمین، جواد کریمی و علی شفیعی را به جای آنها واد میدان کرد. اما این تغییرات و ورود بازیکنان جوان هم باعث نشد که تغییری در روند بازی به وجود بیاید. فرانسه همچنان با سرویس‌های خود، دریافت ایران را دچار مشکل کرده بود و بدون اینکه دچار دردسر زیادی شود، به پیروزی رسید.

 

‌برنامه مسابقات تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در هفته پنجم به میزبانی بلغارستان به این شرح است:

جمعه ۷ تیر: ایران - صربستان، ساعت ۱۸:۳۰

شنبه ۸ تیر: ایران - بلغارستان، ساعت ۲۲:۱۰

یکشنبه ۹ تیر: ایران - آمریکا، ساعت ۱۸:۳۰

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։