فا
Items filtered by date: سه شنبه, 23 مهر 1398 - آلیک آنلاین

سردار محمد تولایی خاطرنشان کرد: نیروهای اطلاعاتی، مدت های مدیدی بود که روح الله زم و تحرکات وی را زیر نظر داشتند و تقریبا از دو سال پیش در تور اطلاعاتی سپاه پاسداران قرار داشت.

Published in سیاسی

کارن خانلری با اشاره به حمله ترکیه به شمال سوریه گفت: ترکیه به بهانه مبارزه با تروریسم به امحاء فیزیکی منطقه‌ای مملو از شهرها و روستاها از طریق بمباران زمینی و هوایی می‌پردازد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور توجه ویژه دولت های یازدهم و دوازدهم به حوزه های سلامت و محیط زیست را افتخاری بزرگ دانست و تاکید کرد: طی ۴۰ سال گذشته به طور متوسط سالانه ۶ ماه بر امید زندگی مردم در ایران افزوده شده است.

Published in سیاسی

ظریف با بیان اینکه حمله به نفتکش ایرانی «SABITI» اقدامی دولتی بوده است، گفت: براساس اطلاعات دریافتی حمله به نفتکش ایرانی توسط یک یا چند دولت انجام شده است.

Published in سیاسی

اردوغان از برقراری منطقه امن به طول ۴۴۴ کیلومتر و به عمق ۳۲ کیلومتر در شمال سوریه خبر داد.

Published in سیاسی

یک کاروان از نیروهای ارتش سوریه در بزرگراه منبج-عین العرب (کوبانی) در شمال شرق سوریه از کنار کاروان نیروهای آمریکایی که در حال خروج بودند، عبور کرد.

Published in سیاسی

لودریان روز گذشته درباره عملیات نظامی ترکیه در مناطق شمال شرقی سوریه گفت: آلمان و فرانسه در باره حمله آنکارا به سوریه نقطه نظر مشترک دارند و خواهان توقف آن هستند.

Published in سیاسی

تیم ملی والیبال ایران در آخرین مسابقه خود در جام جهانی ۲۰۱۹ با نتیجه سه بر صفر مقابل لهستان شکست خورد.

Published in ورزشی

مارک اسپر گفت: اردوغان باید مسئولیت کامل پیامد عملیات نظامی در شمال سوریه از احیای احتمالی داعش، جنایات جنگی احتمالی، بحران رو به رشد بشردوستانه و آسیب رساندن به روابط دوجانبه میان واشنگتن و آنکارا بر عهده بگیرد.

Published in سیاسی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از گرفتار شدن "روح الله زم" سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب "آمدنیوز" در یک عملیات اطلاعاتی هوشمندانه توسط سازمان اطلاعات سپاه و دستگیری وی خبر داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։