فا
Items filtered by date: دوشنبه, 15 مهر 1398 - آلیک آنلاین

علی ربیعی با تاکید بر این که توسعه روابط با همسایگان از اولویت های دولت است، گفت: حضور رئیس جمهوری در اجلاس اوراسیا با حضور ۶ کشور منطقه در همین راستا صورت گرفت.

Published in سیاسی

ظریف  ترور بیولوژیک مجید تخت روانچی را تکذیب کرد و گفت: وی در نیویورک تحت عمل جراحی قرار گرفته و در حال حاضر مراحل شیمی درمانی را پشت سرمی‌گذارد.

Published in سیاسی

لاریجانی با بیان اینکه دولت باید لایحه اصلاح قانون هدفمند کردن یارانه ها را به مجلس ارائه کند، گفت: اراده مجلس این است که در بحث اصلاح هدفمندی نباید فشاری به مردم وارد شود.

Published in سیاسی

منابع مطلع در "نیروهای دموکراتیک کرد سوریه" (قسد) مورد حمایت واشنگتن امروز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کردند که نیروهای آمریکایی به تعهدات خود عمل نکرده و از مناطق مرزی مشترک سوریه و ترکیه عقب نشینی کردند.

Published in سیاسی

اسحاق جهانگیری گفت: امروز ایران به کارگاه اجرای طرح های بزرگ خدماتی و عمرانی تبدیل شده و هر هفته در سراسر کشور در بخش های مختلف طرحی برای رفاه و توسعه به بهره برداری می رسد.

Published in سیاسی

پیام رسان «گپ» با حضور در نمایشگاه تخصصی کشور ارمنستان ضمن عرضه امکانات خود، از فراهم شدن زمینه‌ همکاری با شرکتهای ارمنی و بین المللی خبر داد.

Published in اجتماعی

در پی تماس تلفنی اردوغان و ترامپ کاخ سفید اعلام کرد: ترکیه به شمال سوریه حمله خواهد کرد و ما نگران سرنوشت هم‌پیمانان محلی خود هستیم.

Published in سیاسی

یک تارنمای آمریکایی گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دوستان و متحدانش گفته که نگران تأثیر منفی استیضاح بر میراثش است.

Published in سیاسی

مورگان اورتاگوس از شرکت‌های خارجی خواست که با انجام دادوستد با تهران دارایی‌هایشان را هدف تحریم‌های یکجانبه آمریکا قرار ندهند.

صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։