فا
Items filtered by date: شنبه, 20 آذر 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۸ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۰ هزار و ۶۶۱ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سفیر سوریه در تهران با بیان این که بعد از تشکیل دولت جدید ایران شاهد گام‌های مهمی برای روابط دو کشور هستیم گفت: دولت سوریه آماده و مصمم است که روابط دو جانبه را در همه حوزه‌ها تقویت کند.

Published in سیاسی

رییس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی عزتمندانه در مذاکرات حضور یافته است،‌ گفت: اگر طرف مقابل مصمم به رفع تحریم‌ها باشد، توافق خوبی صورت می‌گیرد و ما حتما به دنبال این توافق هستیم.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: وظیفه ذاتی دستگاه دیپلماسی است که برای لغو و از میان برداشتن تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه آمریکا همه سعی، تلاش، دانش و تجربه دیپلماتیک خود را به کار بگیرد.

Published in سیاسی

به اطلاع هموطنان گرامی و دیگر مسافران به مقصد مرزهای زمینی و هوایی جمهوری اسلامی ایران می‌رساند که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران، شرایط اعتبار گواهی واکسن کووید-۱۹ را اعلام کرده است.

Published in اجتماعی

رافائل گروسی در گفتگو با شبکه خبری الجزیره گفت که برنامه هسته ای ایران پیشرفت زیادی کرده و آژانس به دنبال توافق با تهران برای نصب مجدد دوربین ها در تاسیسات کرج است.

Published in سیاسی

مراسم الحاق ۱۱۰ فروند شناور کلاس تندرو هجومی عاشورا به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه، با حضور فرمانده کل سپاه آغاز شد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور درباره بازگشایی مدارس گفت: این اختیار به مدیران استانی داده شده است که به شکل موردی و مقطعی وضعیت مدارس را بررسی کنند و اگر در منطقه‌ای شرایط خاصی پیش آمد صیانت از جان دانش‌آموزان را در اولویت قرار دهند.

Published in سیاسی

طبق آخرین نقشه رنگ‌بندی کرونایی در کشور،‌ با عبور از موج پنجم کرونا، تعداد شهرستان‌های قرمز مجددا به صفر رسید.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։