فا
Items filtered by date: شنبه, 04 دی 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۲ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۱ هزار و ۳۴۸ نفر رسید.

Published in اجتماعی

دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با ولادت عیسی مسیح ظهر امروز از درمانگاه خیریه ارامنه آودیسیان بازدید کرد.

Published in سیاسی

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در پیامی میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) را به اسقفان و کشیشان مسیحی، شورای خلیفه گری، انجمن‌های مسیحی و ایرانیان ارامنه، آشوریان و کلدانیان تبریک گفت.

Published in سیاسی

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در پیامی میلاد عیسی مسیح را به اسقفان و کشیشان مسیحی، شورای خلیفه گری، انجمن‌های مسیحی و ایرانیان ارامنه، آشوریان و کلدانیان تبریک گفت.

Published in سیاسی

علی بهادری جهرمی به مناسبت ولادت عیسی مسیح و در آستانه سال نو میلادی در درمانگاه خیریه ارامنه آودیسیان حضور یافت.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ پنج میلیون و ۴۰۹ هزار و ۴۵۱ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در دیدار دبیر شورای امنیت ملی ارمنستان، ثبات و امنیت منطقه و عدم تغییرناپذیری مرزها را جزئی از خطوط قرمز ایران دانست.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی عید کریسمس و زادروز عیسی مسیح را تبریک گفت.

Published in سیاسی

محمد اسلامی در مصاحبه با "اسپوتنیک" اعلام کرد که تمام فعالیت‌های هسته‌ای ایران بر اساس توافقات، اساسنامه و مقررات آژانس بین المللی انرژی اتمی انجام می‌شود.

Published in سیاسی

سفیر ایران در لندن یادآور شد که موشک های ایران برای این کار طراحی نشده‌اند، بلکه طراحی شده‌اند که از خاک ایران دفاع کنند و پاسخ کوبنده ای به متجاوزان بدهند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։