فا
Items filtered by date: یکشنبه, 05 دی 1400 - آلیک آنلاین

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در دیدار کارکنان وظیفه ارامنه گفت: این کشور خاک شما و شما بخشی از تاریخ پُرافتخار ایران هستید. شما سربازان ارامنه همچون برادران و فرزندان خونی برای ما هستید.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۲ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۱ هزار و ۴۰۰ نفر رسید.

Published in اجتماعی

روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: قدمت همزیستی ارامنه و ایرانیان به سه هزار سال قبل می‌رسد. چه در آن زمان که چندخدایی بوده و مردمان آن روزگار به الهه ناهید و میترا اعتقاد داشتند و چه در زمانی که یکتاپرستی رواج یافت، این همزیستی بین دو قوم وجود داشته است.

Published in اجتماعی

هیاتی به نمایندگی از آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، سلام و پیام تبریک میلاد عیسی مسیح و آغاز سال نو میلادی را به اسقف گریگور چیفتچیان خلیفه کل ارامنه آذربایجان ابلاغ کرد.

Published in سیاسی

قهرمانان ارامنه در تاریخ انقلاب اسلامی افتخاراتی را ثبت کردند که نمونه‌های زیادی از آن در ورزش و همچنین ایثار و شهادت در تقویم تاریخ ایران ثبت شده است.

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۲۵۰ میلیون و ۶۶ هزار و ۱۶۴ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال در تازه‌ترین آمار منتشره، تیم منتخب قاره آسیا را اعلام کرد که در آن نام ۴ بازیکن ایرانی به چشم می‌خورد.

Published in ورزشی

وزیر امور خارجه با یادآوری جایگاه ویژه عمان در سیاست خارجی ایران، بر ضرورت تلاش ایران و عمان برای ارتقای حجم روابط تجاری دو کشور تاکید کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه با تبریک زادروز حضرت عیسی مسیح (ع) برای همه کسانی که این مناسبت را جشن می‌گیرند، کریسمسی شاد آرزو کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։