فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 19 خرداد 1400 - آلیک آنلاین
چهارشنبه, 19 خرداد 1400 14:37

کرونا جان ۱۵۷ نفر دیگر را گرفت

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۱۵۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۸۱ هزار و ۵۱۹ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس یازدهم طی بیانیه ای از مردم برای حضور پر شور و گسترده در انتخابات ۲۸ خرداد ماه ریاست جمهوری دعوت کردند.

Published in سیاسی

مجموعه ورزشی "آیلین ملکیان" ویژه مادر و کودک روز گذشته در منطقه ارمنی نشین جلفا اصفهان به بهره‌برداری رسید.

سید جعفر حسین، نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران استوارنامه خود را تقدیم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران کرد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با بیان اینکه اساس انقلاب اسلامی و همه زحمات کشیده شده در این راه برای برخورداری مردم از نظام اسلامی بوده و بخش مهم نظام اسلامی اخلاق است، گفت: نظام اسلامی درست شد که اخلاق در جامعه حاکم شود اما متاسفانه در این روزهای انتخابات اخلاق صدمه جدی دیده است.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان از بدو فعالیت خود برای بهروزی جامعه ارامنه و نمود آن در آبادانی و توسعه کشور، با فرصت‌ها و امکانات پست نمایندگی مجلس، که در اختیار او قرار گرفته است، بی‌دریغ تلاش نموده‌اند.

Published in اجتماعی

اسقف اعظم گریگور چیفتچیان خلیفه کل ارامنه آذربایجان طی پیامی از ارامنه آذربایجان جهت حضور گسترده و یکپارچه در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت کرد.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۱۵۸ میلیون و ۱۶۱ هزار و ۳۴۶ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

ظریف ضمن رد اطلاعیه تعلیق حق رای ایران در سازمان ملل اعلام کرد: منشور ملل متحد این اختیار را به مجمع عمومی می‌دهد که تصمیم بگیرد عدم پرداخت سهم مالی ناشی از شرایطی خارج از کنترل عضو بوده و در این صورت آن کشور همچنان حق رای دادن خواهد داشت.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։