فا
Items filtered by date: جمعه, 22 مهر 1401 - آلیک آنلاین

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته چهار نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کشور فوت کردند.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه اظهارات روز گذشته (پنجشنبه) رئیس جمهور فرانسه در خصوص تحولات اخیر کشورمان را اتهام زنی سیاسی، مداخله جویانه و مشوق خشونت طلبان و قانون شکنان دانست و آن را محکوم کرد. 

Published in سیاسی

رییس جمهور علت کینه دشمن از ملت ایران را پیشرفت‌های خیره‌کننده ملت دانست و گفت: دشمنان ایران در اغتشاشات اخیر نیز به دنبال ایجاد زحمت برای کشور بودند اما مردم با صبر و ایستادگی همچون گذشته آنها را ناکام کردند.

Published in سیاسی

رهبر انقلاب اسلامی اظهار داشتند: نظام جمهوری اسلامی است که در مقابل قدرتها تسلیم نشد و ایستاد و اکنون به درخت تناوری تبدیل شده است که حتی تصور «کَندن» آن نیز امکان پذیر نیست.

Published in سیاسی

سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز جمعه در آستانه قزاقستان، گفت که با همتایان خود در جمهوری آذربایجان و ارمنستان، برای بررسی اجرای توافقنامه های رئیسان جمهوری سه کشور در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ مذاکره خواهد کرد.

Published in سیاسی

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام نفوذ جریانات شمالی در استان‌های ساحلی خزر از کاهش دما در نوار شمالی کشور در هفته آتی خبر داد.

Published in اجتماعی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։