فا
Items filtered by date: جمعه, 29 مهر 1401 - آلیک آنلاین

سه کشور اروپایی از سازمان ملل خواستند تا تحقیقاتی در خصوص استفاده از پهپادهای ایرانی توسط روسیه علیه اوکراین انجام شود.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۵۴۰ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مراسم افتتاح سرکنسولگری کشورمان در شهر قاپان ارمنستان با تأکید بر ضرورت همکاری‌های دوجانبه بین تهران و ایروان، گفت: ایران، امنیت ارمنستان را امنیت خود و منطقه می‌داند.

Published in سیاسی

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در شهر قاپان کشور ارمنستان با حضور وزرای امور خارجه دو کشور افتتاح شد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تحریم‌های جدید کانادا علیه تعدادی از رسانه‌های داخل کشور گفت: تحریم رسانه‌ها و اهالی قلم ایران، نشانه پوچ بودن شعار غرب درخصوص دسترسی آزاد به اطلاعات و آزادی بیان است.

Published in سیاسی

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۶۳۲ میلیون و ۵۵ هزار و ۶۵۳ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

زهرا ارشادی سفیر و معاون نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل بیان اینکه ادعای کشورهای غربی مبنی بر حمایت از زنان ایرانی را صادقانه و با حسن نیت نمی‌دانیم، خطاب به این دولتها گفت که زنان ایرانی به قیم نیاز ندارند و از طرف آنها صحبت نکنند.

Published in سیاسی

امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در نامه ای به آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل از وی خواست از سوءاستفاده از قطعنامه ۲۲۳۱ در خصوص جنگ اوکراین و ادعاهای بی اساس در مورد ایران جلوگیری کند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: ایران هر گونه تغییر ژئوپولتیک در منطقه را تحمل نمی‌کند و آن را خط قرمز خود می‌دانیم و برای جلوگیری از آن تلاش خواهیم کرد.

Published in سیاسی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه در توییتی "ارسال پهپاد ایرانی به روسیه" برای استفاده در جنگ اوکراین را محکوم کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։