فا
Items filtered by date: شنبه, 16 مهر 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۴۷۸ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به اظهارات مقام‌های اوکراینی درباره انفجار امروز یک خودرو روی پل اتصالی شبه جزیره کریمه به روسیه، تاکید کرد: این واکنش‌ها ماهیت تروریستی رژیم آن‌ها را آشکار می‌کند.

Published in سیاسی

رئیس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها که با حضور پرشور دانشجویان همراه بود، دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور را اتاق اندیشه‌ورزی دولت دانست و گفت: اندیشه‌ورزی دانشگاه‌ها برای یافتن راهکارهای مسائل جامعه همواره مورد توجه دولت خواهد بود.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کودکان پروانه‌ای نیز از تحریم‌های یکجانبه، غیرقانونی و ظالمانه آمریکا مستثنی نشدند.

Published in سیاسی

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۶۲۶ میلیون و ۱۰۶ هزار و ۲۶۰ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

طبق آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی شهرهای کشور، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز همانند هفته‌های گذشته در عدد صفر و تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی نیز به ۱۸ شهر رسید.

Published in اجتماعی

رهبران اتحادیه اروپا در یک نشست غیر رسمی اعلام کردند که همچنان روی سیاست‌های هماهنگ برای تامین انرژی کشورهای عضو این اتحادیه کار می‌کنند تا بحران انرژی که خانواده‌ها و مشاغل اروپایی را آزار می‌دهد برطرف کنند.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران،با اشاره به تعرض صورت گرفته به سفارت ایران در دانمارک در روز جمعه گفت: اخیرا تعرض‌های خشونت‌آمیز دیگری هم به مقرهای دیپلماتیک ما در اروپا صورت گرفته است.

Published in سیاسی

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان این ادعا که تصمیم‌گیری در زمینه مذاکرات رفع تحریم‌ها به عهده تهران است، در تداوم دخالت واشنگتن در امور داخلی ایران گفت که کشورش به اقدامات ضد ایرانی همراه با شرکا ادامه خواهد داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։