فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 06 بهمن 1401 - آلیک آنلاین

سخنگوی وزارت امور خارجه در پی اعلام فهرست تحریمی کشورمان علیه اتحادیه اروپا و رژیم انگلیس توضیحاتی ارائه داد.

Published in سیاسی

دبیرکل ناتو امروز (پنجشنبه) ضمن ادعای اینکه "احتمالا روسیه حملات جدیدی علیه اوکراین انجام خواهد داد"، گفت که افزایش حمایت‌های نظامی از کی‌یف "مهم" است.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۷۴۴ نفر ماند.

Published in اجتماعی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۶۴۶ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۵۱۰ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته اند.

Published in اجتماعی

مسابقات جام ملت‌های اروپا در سال ۲۰۲۸ علی‌رغم شایعات به وجود آمده با همان ۲۴ تیم به انجام می‌رسد.

Published in ورزشی

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور خبر داد.

Published in اجتماعی

فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه تصریح کرد، بحران بسیار پیچیده و چند بعدی که هنوز سوریه درگیر آن است، به یک راه‌حل سیاسی فراگیر نیاز دارد اما این راه‌حل قریب الوقوع نیست.

Published in سیاسی

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد روز گذشته به وقت محلی در نشست شورای امنیت گفت که رفتارهای مخرب آمریکا منجر به ناامنی برای میلیون‌ها سوری شده است.

Published in سیاسی

شورای فدرال سوئیس در بیانیه‌ای اعلام کرد، این کشور تصمیم گرفت تا نهمین بسته تحریم‌های اتحادیه اروپا را علیه روسیه تصویب کند.

Published in سیاسی

رئیس جمهور اوکراین ضمن تشکر از متحدان غربی برای تصمیم‌شان در مورد ارسال تانک‌های پیشرفته به کی‌یف، از کشورهای عضو ناتو خواست تا موشک‌های دوربرد و هواپیماهای نظامی نیز به اوکراین ارسال کنند.

Published in سیاسی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։